השאר פרטים ויועץ מקצועי
ייצור איתך קשר

בניית אתרים​

אתרי אינטרנט הפכו בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מהעסק ולכלי שיווק מובן מאליו. אתר האינטרנט מהווה סוג של ברירת מחדל לנוכחות הדיגיטלית של העסק והיעדר אתר אינטרנט יחשב במקרים רבות מוזר ובלתי מובן. אתר אינטרנט איכותי ומקצועי הינו כלי חובה המאפשר לעסקים להגיע ללקוחותיהם באופן יעיל יותר, וללקוחות פוטנציאלים למצוא אתכם. אתרי אינטרנט יהוו לרוב נקודת הקשר הראשונה עבור לקוחות פוטנציאליים. אתר אינטרנט מאפשר ללקוחות ללמוד יותר על החברה, על מוצריה ושרותיה, על נסיונה, פריסתה הגאוגרפית, התמחויותיה ואף על אנשי המפתח בה. אתר האינטרנט הוא הפנים של החברה, כרטיס הביקור או תעודת הזהות שלה, והוא מוכרח להכיל פרטים בסיסיים אודות החברה.

אתר אינטרנט עסקי הוא חלק מהותי באסטרטגיית השיווק של כל חברה – הוא מאפשר ללקוחות ללמוד על החברה שלך ועל מוצריה ושירותיה באמצעות מדיה אינטראקטיבית ואינפורמטיבית כמו מפות, סרטונים, דיאגרמות ושאר אמצעי המחשה ותוכן, ולקבל עדכונים שוטפים בדבר התפתחויות חדשות באופן מתמשך ורציף.

צוות המומחים של בירנו מלווה את הלקוחות משלב אפיון האתר בהתאם לצרכי הלקוח, תוך הגדרת מהות האתר וסוגו (תדמית, חנות, e-comerce, פורטל וכו׳) בהתאם לסוג העסק ולסביבה העסקית בה החברה פועלת, תוך התחשבות במטרות ויעדי האתר וקהל לקוחותיו. דרך, עיצוב כל דפי האתר בהתאמה למובייל ולדסקטופ (אתרים ריספונסיביים), ובהתאם לחוק הנגישות, ועד הפיתוח המלא של האתר, לרבות מערכת ניהול תוכן ידידותית למשתמש, והזנת כלל התוכן והעלאתו לאוויר. בנוסף לניסיון המצטבר, זוכים לקוחותינו למסירות והקשבה לצרכיו הייחודיים של כל לקוח ולקוח. המטרה המרכזית שלנו בבירנו היא שהלקוח יזכה לכלי עבודה מקצועי, מבודל ויעיל שישרת את יעדיו העסקיים, יראה מכובד עדכני וחדשני, ויניע את לקוחותיהם לפעולה.

מגוון לקוחותינו כולל בחובו סוגים שונים של ארגונים וחברות מכלל הענפים בין אם מדובר בחברות הזנק (סטארטאפים), עסקים בינוניים וגדולים, חברות וארגונים ואף חברות ציבוריות.

מעבר לאפיון, לעיצוב ופיתוח האתר צוות המומחים שלנו ייעץ ויסייע בגיבוש תוכן איכותי ומקצועי שיותאם להגדרות שיגזרו מניתוח הצרכים היעדים המטרות קהלי היעד וכו׳, תוך התחשבות במאפייני SEO המבטיח דירוג גבוה בתוצאות מנועי החיפוש של גוגל עבור העסק. אנו מעסיקים מומחי תוכן וקידום מתוך ההבנה שבסופו של יום האתר אמור לייצר עבור הלקוח ערך משמעותי. בנוסף לאתרי אינטרנט אנו מציעים ללקוחותינו פיתוח אפליקציות, משלב האפיון דרך העיצוב ועד הפיתוח המלא כמו גם מגוון מוצרים דיגיטליים נוספים בהתאמה אישית לכל עסק.

מה חשוב לדעת כאשר ניגשים להקמת אתר אינטרנט?

בכדי לוודא שאתר אינטרנט ישרת באופן מיטבי את צורכיו העסקיים והשיווקיים של העסק נדרש לוודא שלמקים האתר ידע משמעותי בעולמות השיווק ויכולת להיכנס לנעלי הלקוח ויכולת ללמוד בזמן קצר את האתגרים שהסביבה העסקית של הלקוח מזמנת לו, יכולת להבין מי קהלי היעד, הבנה של ׳השפה׳ המקובלת בתחום, הן בפאן הויזואלי והן מבחינת התוכן והמסרים, וכמובן הכרת כלל החידושים והאפשרויות שמציע האינטרנט בכל רגע נתון. רק באופן כזה תוכלו להיות בטוחים שתקבלו תוצר שיאפשר ליצור רושם ראשוני חזק על לקוחות פוטנציאליים, שיהיה, זכיר, קליט, מובן ועכשוי, ובסופו של יום אולי אף יהפוך אותם להיות לקוחות מן המניין.
ישנה תפיסה שגויה משהו במסגרתה רבים נוטים לחשוב שמעצב האתרים צריך להתעסק רק בעיצוב. חשוב להבין שעיצוב אתרים אינו רק “איך האתר יראה”, אלא שישנם פרמטרים רבים נוספים שנדרש לקחת בחשבון, בעיקר במתן דגש על חווית המשתמש UX – User Experience – גורם המשפיע לאין ערוך על שיעורי ההמרה של האתר העסקי, וקובע את ׳זרימת׳ המידע בתוך האתר וההתרחשות בכל עמוד ועמוד. כמו כן ניתן דגש על הנראות הכוללת של האתר, וכל עמוד בפני עצמו, כחלק מהחוויה הכוללת UI – User Interface. את כל הנתונים הללו, צוות המעצבים שלנו לוקח בחשבון בעת תהליך יצירת אתר האינטרנט.

עיצוב אתרים הוא יותר מ׳רק׳ לגרום ל׳דבר הזה׳ להיראות יפה וחדשני, ואף פעם לא יעמוד ׳רק׳ בזכות עצמו. אתר אינטרנט משרת מטרה הרבה יותר גדולה ונעלה עבור העסק, ומהווה חלק ממכלות כלים ופלטפורמות המשרתות כולם יחד את היעוד של העסק, כשהאתר בראשם.