השאר פרטים ויועץ מקצועי
ייצור איתך קשר

מטא

מטא, חברת האם של פייסבוק ואינסטגרם, עומדת בראש תחום הפלטפורמות לשיווק הדיגיטלי. עם בסיס המשתמשים הרחב והפלטפורמות הרבגוניות שלה, היא מציעה אין סוף אפשרויות לשיווק.

פייסבוק, כאחת מפלטפורמות הדגל של מטא, משמשת כשוק שוקק לעסקים. מגוון הכלים שלה, החל מדפים עסקיים ועד קבוצות ואירועים, מאפשרים לנו לעצב אסטרטגיות מותאמות אישית לכל לקוח באשר הוא. באמצעות פרסום ממוקד, עסקים יכולים לגשת ללקוחות פוטנציאליים דרך דמוגרפיה, תחומי עניין והתנהגויות ספציפיים (עד לרמת מה הלקוח מחפש ביום יום), ולהבטיח שהתוכן שלהם יגיע לקהלים הרלוונטיים ביותר.

אינסטגרם, עם האופי החזותי הסוחף שלה, משלימה את פייסבוק במקומות שבהם הפלטפורמה עובדת פחות. הדגש של הפלטפורמה על תמונות ותוכן וידאו קצר מאפשר מצב אידיאלי לסיפור סיפורים ושמירה על האסתטיקה הייחודית של המותג או החברה. באמצעות מינוף תכונות כמו Stories, Reels ו-IGTV, משווקים יכולים לטפח קשרים אותנטיים עם צרכנים ולפתח מעורבות ונאמנות למותג.

שימוש בשיווק דיגיטלי ממומן בתוך המערכת הרחבה של מטא מאפשר למותגים וחברות לבחור בדרך האסטרטגית ביותר להגדלת "טביעת הרגל הדיגיטלית" שלהם. אפשרויות פילוח המודעות החזקות מאפשרות למשווקים למקד את מסעות הפרסום שלהם. עם פורמטי מודעות ומיקומי פרסום הניתנים להתאמה אישית, עסקים יכולים לשלב בצורה חלקה את המסרים שלהם בפיד של המשתמשים, בסטורי ובדפים שלהם, ובכך למקסם את החשיפה וההשפעה.

שיווק דיגיטלי בפייסבוק ושיווק דיגיטלי באינסטגרם נמצאים היום בראש רשימת המטלות של כל עסק ומותג המחפש לשווק את עצמו, להגדיל את רשימת הלידים שלו, למצוא אנשי קשר רלוונטיים, להעסיק עובדים, למכור מוצרים ועוד.

אז מה איתכם? הכנסתם כבר ליעדים שלכם שיווק דיגיטלי במטא?