השאר פרטים ויועץ מקצועי
ייצור איתך קשר

סרטי שיווק וסרטוני תדמית לעסקים

סרטון שיווקי כמו גם סרטי תדמית מהווים נדבך מרכזי במכלול פעילויות הפרסום והשיווק של כל עסק ותורמים במידה רבה להגברת החשיפה והמודעות למותג, הגדלת החשיפה ללקוחות ולשווקים חדשים וכן להגדלת כמות המכירות. בעידן המדיה הדיגיטלית והטרנספורמציה שעולם זה עובר בעקבות משבר הקורונה, סרטונים איכותיים הפכו כלי חובה לקידום וחשיפת עסקים תוך העברת מסרים שיווקים באופן יעיל ומהיר

בעולם רווי אינספור גירויים והסחות דעת, קשה עד בלתי אפשרי לתפוס את תשומת ליבו של קהל היעד שלא באמצעות סרטוני וידאו. סרטוני וידיאו מהווים כיום, אמצעי מרכזי שבאמצעותו צרכנים צורכים תוכן ולכן כל עסק המכבד את עצמו נדרש לסרטון תדמית איכותי אשר מתאר את סיפורו באופן קצר, מרגש וקולע.

סרטי תדמית הנם כרטיס הביקור של העסק שלכם.
הפקת סרטון תדמית איכותי ומקצועי אינו דבר של מה בכך, ולכן הוא דורש מחקר מעמיק ויסודי אשר כולל בין היתר ביצוע פעולות רבות כגון זיהוי וניתוח צרכיו של הלקוח, רצונותיו ורגשותיו הייחודיים של העסק וקהל היעד שלו, וזאת באמצעות העברת מסרים שיווקים, חדים, מדויקים ומתומצתים אשר מזוקקים בסופו של דבר לכדי סרטון המגלם בתוכו את זהותה ומהותה של החברה ואת הסיפור הייחודי שלה באופן מרגש ומלא השראה. סרטון התדמית מדגיש את מקבץ התכונות, היכולות והערכים של העסק ושמהווים עבור קהליהם את הפתרון לאתגרים, הבעיות והכאבים שלהם, את היכולות האנושיות, הטכנולוגיות, הלוגיסטיות והמסחריות הייחודיות של העסק, יכולות המאפשרות בסופו של יום ללקוחות העסק, לקבל פתרון מקיף וכולל התפור בדיוק למידותיהם ובאופן המקנה להם שקט נפשי ובטחון.

אנו בחברת בירנו נדע לספק לכם מענה איכותי, יעיל ומקצועי ונלווה אתכם יד ביד לאורך ובמשך כל התהליך, החל מהצעד הראשון שבו נבצע אפיון צרכים ונלמד את הסביבה העסקית והאתגרים אתם אתם מתמודדים, דרך הגיית הרעיון, תכנון העבודה, הצילום העריכה, הסאונד, קריינות ועוד… ועד לקבלת סרטון תדמית סופר איכות ומקצועי, ובהתאמה לכל מדייה בה תבחרו להציגה.

איך זה מתבצע בפועל?
לאחר פגישת היכרות יסודית ומעמיקה עם הלקוח, תוך כדי הבנת מטרותיו, רצונותיו ושאיפותיו, זיהוי מדויק של קהל היעד והבנת צרכיו הייחודיים, אנו נקבל החלטה באשר לאסטרטגיה שעל פיה נפעל באשר לגיבוש המסרים המרכזיים שאנו מעוניינים לשדר, ובכלל זה תחומי הפעילות של החברה, פתרונות, יתרונות תחרותיים, המיצוב בשוק בו החברה פועלת. ודגש מיוחד על ההון האנושי. מטרת התחקיר הינה לבסס את מיצוב החברה ברמת המסרים העיקריים, ולהגדיר את השחקנים העיקריים אליה החברה פונה בתהליך השיווק והמכירות שלה, לנתח את נק’ התורפה המרכזיים של לקוחותיה, ולקשר אליהם את הערכים של פתרונותיה, כל זאת באופן שמבדל את החברה מול החברות המתחרות בתחום.

צוות הצילום שלנו מתמחה בצילומים של סרטוני תדמית, באמצעות יצירה של קונספט ויזואלי המתאים לצרכי החברה, השם דגש מיוחד לזווית, קצב הצילום ומצב התאורה בשטח.

בנוסף אנו נדע לבחור את הפסקול הנוגע בנקודות הרגישות של הלקוח, וזאת בהתאם לסוג ואופי המוצר או השירות. ניתן מענה מקצועי על ידי כתיבה והגשה מדויקת של קריינות הנותן מענה יעיל בהעברת המסר המרכזי.

במידה ואתם מעוניין לחשוף את מוצריכם או שירותיכם לשווקים חדשים, או לחלופין להגדיל את כמו החשיפה למוצרים או שירותים קיימים – פנו אלינו ונשמח לשבת על קפה.